Oprogramowanie dla firm

Zapoznaj się z naszą ofertą oprogramowania do laptopów i komputerów PC, aby zwiększyć produktywność pracowników i chronić dane osobowe.

Bezpieczeństwo w Internecie jest absolutną koniecznością, poznaj rozwiązania które zapewnią bezpieczeństwo tożsamości podczas korzystania z Internetu, oraz ochroną wrażliwe dane firmowe przed dostaniem się ręce osób niepowołanych.

Jeśli potrzebujesz pomocy przy wdrożeniu aplikacji – sprawdź nasze usługi świadczone przez wykwalifikowanych inżynierów, którzy pomogą w instalacji i konfiguracji lub przeszkolą pracowników z użytkowania oprogramowania.

Pakiety Microsoft dla małych i średnich firm

Microsoft 365 Business

Microsoft 365 Business to kompleksowa gama produktów zaprojektowana z myślą o potrzebach małych i średnich przedsiębiorstw, oferująca narzędzia niezbędne do zarządzania firmą i zwiększania produktywności. W skład tej gamy wchodzą różne plany subskrypcyjne, takie jak Microsoft 365 Business Basic, oferujący podstawowe narzędzia do zarządzania tożsamością i dostępem, niestandardową pocztę e-mail oraz internetowe wersje aplikacji biurowych, czy Microsoft 365 Business Standard, który dodatkowo zawiera klasyczne wersje aplikacji oraz nowe narzędzia do współpracy i edycji filmów. Dla najbardziej wymagających klientów dostępny jest Microsoft 365 Business Premium, zapewniający zaawansowane funkcje bezpieczeństwa i zarządzania tożsamością. Każdy z planów jest dostosowany do różnych potrzeb biznesowych, umożliwiając firmom wybór najbardziej odpowiedniego rozwiązania dla siebie.

Microsoft Office dla dużych przedsiębiorstw i instytucji

Microsoft 365 Enterprise

Microsoft 365 Enterprise oraz pakiety Office 365 Enterprise to kompleksowe rozwiązania, które łączą w sobie najlepsze aplikacje biurowe, inteligentne usługi w chmurze oraz zaawansowane zabezpieczenia. Oferta obejmuje różnorodne plany, takie jak Microsoft 365 E1, E3 i E5 oraz Office 365 E1, E3 i E5 które zapewniają dostęp do takich aplikacji jak Word, Excel, PowerPoint, a także usług takich jak Exchange, SharePoint, i OneDrive. Dodatkowo, plany te oferują zaawansowane funkcje bezpieczeństwa i zgodności, analitykę biznesową z Power BI oraz możliwość dodania Copilota dla Microsoft 365. Dzięki temu, użytkownicy mogą pracować efektywnie, bez względu na to, gdzie się znajdują, korzystając z pełnej mobilności i automatyzacji procesów biznesowych. Pakiety Microsoft Enterprise to nie tylko narzędzia, to platforma wspierająca przyszłość pracy, umożliwiająca wzrost produktywności i kreatywności w organizacji.

Wybierz rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb i przyspiesz sukces swojej firmy już dziś!